Best and Fairests

B. Anderson J. Barker A. Rainey J. McEwen
G. Turton B. Arnott V. Ellis L. Yates
I. Shepherd W. Foley L. Yates S. Ginn
P. Twyford F. Hutchinson R. Turner W. Green
M. Hewitt R. Brearley J. Antonie J. Woolhouse
M. Ould L. Yates J. Antonie J. Woolhouse
R. Brearley R. Wills W. Higgs C. Antonie
E. Williams R. Newman M. Lewis G. Watts
M. Ward H. Nicol M. Campbell I. Lines
L. Woodward W. Warburton C. Bartram P. Wilkie
M. Hewitt G. Ansell G. Walker T. Barker
B. Dingle M. Grimmer T. Barker M. Roberts
M. Hewitt M. Grimmer T. Barker S. Emmitt
J. Austin E. Williams P. Sheppard S. Upton
G. Dunn I. Brown S. Emmitt W. Smirdell
B. Hillier M. Rodwell R. Cunningham C. Upton
M. Donnell A. Webster S. Tanian J. Burke
G. Ansell K. Ellis G. Kelly P. O’Brien
R. Enbom M. Shaw J. Burke R. Blainey
D. Caddaye R. Carruthers P. Rocke G. Blainey
A. Roche A. Jelleff R. Blainey D. O’Riley
R. Powely K. Eastwood M. Jones J. Clagnan
T. Ryan K. Eastwood R. O’Brien
L. Caddaye A. Jelleff N. McKenzie
P. Jeans M. Shaw
B. McConnell S. Bawden R. Aitken
B. McConnell D. Kilburn C. Mason S. Kneen
B. McConnell S. Ellery B. Campbell
P. Finlay S. Ellery
S. Mackinnon S. Ellery
P. Jeans P. Joyce
A. Jelleff B. Crimmin T. Drinan
A. Thomas G. Duckworth
A. Thomas P. Goodchild S. Nish
S. Rowe
A. Thomas P. Fielding M. Rand M. Spiliotis
M. Goodchild W. Jones W. Wells
M. Rand A. Jelleff J. Mills
M. Szakacs B. Crimmin C. Saddington P. Groves
M. Robinson D. Hughes R. Everett
C. Saddington
S. Rowe S. Clifford C. Jowett
D. Keller
A. Daff C. Sendeckyj
S. Croft
M. Shalders C. Sendeckyj
A. Shilton D. Schwarze
J. McGeoch P. Nunn
M. Shalders S. Farnsworth
M. Shalders P. Conroy S. Goodman
E. McKenzie D. Macklin C. Neophitou L. Woolley
A. Cole D. Ferguson R. Mahoney J. Jones
A. Symes A. Butterfield D. Vaughan A. Pullman
J. Martin C. Johnston C. Tuck
B. Keast L. Brookman M. Ross
C. Neophitou J. Lee T. Lawson M. Green
P. Bolger L. Walsh M. Hampton E. Hughes S. Lynch
D. Vaughan T. Lawson J. Kilner M. Crossley S. Preusche
B. Miller
J. Worrell  A. Cilia M. Green